Media

Videoshot v Spy.cz

4. května 2016 v 18:03 | Angi Shy
Dnes se v novém článku o Olivii Žižkové v internetových novinách -Spy.cz- psalo o pěkném hereckém výkonu v roli cikánky. Aneb další zmíňka mého jména jako fotografka, kameramanka a maskérka.
Olivie má krev cikánů, ale i tak nemá pleť tak tmavou a bylo potřeba vše dolíčit, i do nečisté pokožky této části cikánů. Video je úmyslně roztřesené a překrývané prsty pro lepší autenticitu podobnou mnoha amaterským videům, na které náhodní lidé také zachycují cikánské hádky.
V roli svědka krádeže je její manžel Jan Žižka. Z krádeže se však vyklube omyl a tedy i fakt, že ne každý cikán je zloděj bez ohledu na to, jak vypadá.

PLNÝ ČLÁNEK -ZDE-

SCREEN ČLÁNKU:

Mentioned in internet news 2. by Angi-Shy

VIDEOSHOT:

Foto v Super.cz

18. dubna 2016 v 13:21 | Angi Shy
Dnes ráno se poprvé objevila má fotografie na internetových novinách -Super.cz-. Jedná se o fotografii mé nejlepší kamarádky, zpěvačky, herečky a modelky -Olivie Žižkové-. Někteří fotografové čekají a první zveřejnění svých fotografií mnoho let, mě se té pocty dostalo už po dvou letech spolupráce.

Konečně krásný článek o Olivii určitě upoutá pozornost mnoha lidí. Zmínila se v něm i o mé matce Simoně Jozové, která je její dvorní kadeřnice a od které má vždy profesionální a originální účesy.


Článků bude i nadále přibývat a tak se můžete v budoucnu určitě těšit i na zmínění mé osoby, jakožto její dvorní fotografky, videokameramanky a grafičky.

Plný článek -ZDE-

Boční menu hledáčku -ZDE-

Použitá fotografie:

Oli 1 by Angi-Shy

Screen článku:

My photo on internet news by Angi-Shy

Klip:


 
 

Reklama
↓TRANSLATE WITH GOOGLE