O Angi Shy

Kontakty, odkazy

15. února 2014 v 22:47 | Angi Shy
Zde jsou uvedeny všechny kontakty, kde mě můžete zastihnout. Zároveň jsou zde i odkazy na místa, kde jsem nějakým způsobem aktivní.

KONTAKTY

Skype - angi-maniac
FaceBook - Sabrina Jozová
___________________________________________

ODKAZY

YouTube - AngiHa

O Angi Shy

14. února 2014 v 4:22 | Angi Shy
Toto je je úvodní článek popisující můj dosavadní život, zájmy, osobní informace a příběh vzniku mého pseudonymu.

Kreslím od doby, co jsem jako malá objevila papír a tužku. Vždy jsem ke kreslení měla větší vztah, ale nebýt šikany, asi nikdy bych se nenaučila kreslit tak rychle. Už jako malá jsem byla velice vynalézavá po své matce, vše jsem zatím jen využívala ve hrách s bratrancem Patrikem, když jsme si hrávali s hračkami dinosaurů a aut. Vždy jsme vymysleli něco originálního a většinou jsem nápady uskutečnila já, i když to měla být třeba i taková hloupost, jako lanovka z kyblíku, jezdící na bavlnce, přidělaná kolíčkem.

Na základní škole mě šikanovali už v první třídě, jelikož jsem už tehda nebyla tak hubená, jako ostatní. Vše ale hlavně začalo mnohem větší hloupostí, kterou bylo pozvracení se na chodbě. Od té doby, kdokoliv šel kolem mě, zadržoval dech, zacpával si nos, oslovoval mě urážlivými jmény. Měla jsem jednu kamarádku, která bydlela i ve stejném paneláku, ale i ta mě brzy opustila, když se začala kamarádit s novou dívkou ve třídě a já zůstala sama. Tím jsem se věnovala kreslení mnohem častěji, než čemukoliv jinému.

Šikana se však zhoršovala. Rozbíjeli mi věci, mlátili mě, ničili mi lavici například vylitím mléka, které jsem druhý den musela uklízet. Ani stížnosti učiteli nepomohly. Matka mi také příliš nepomohla opakováním věty "Tak si jich nevšímej". A tak až v 7. třídě to zašlo tak daleko, když jsem přišla domu celá od modřin a zničená, teprve pak se to začalo doma řešit.
 
 

Reklama
↓TRANSLATE WITH GOOGLE