Video

Klip: Sbohem - Olivie Žižková 2014

14. října 2014 v 2:51 | Angi Shy
Tentokrát smutný klip o ženě, které umírá manžel a ona chce jít za ním. K natáčení velice pomohl i velký hřbitov s mnoha nádhernými místy k využití. Bylo pár potíží se stabilizací, ale jinak klip proběhl velmi hladce. Olivie Žižková si zde konečně znovu potvrdila, že umí spustit opravdový nefalšovaný pláč, který se do klipu perfektně hodil. Její manžel Jan Žižka si zde zahrál roli onoho odcházejícího manžela a ducha mizejícího mezi hroby. I já jsem se zde dočkala malé role, přesto, že se sama bojím hrát, svouroli jsem doufám nepokazila, jen u pláče jsem potřebovala trochu pomoct stříkačkou plné vody :)

Klip: I kluci někdy pláčou - Olivie Žižková 2014

14. října 2014 v 2:45 | Angi Shy
Tento klip se natáčel daleko na statku, kde si společně s Olivií Žižkovou zahrál i její manžel Jan Žižka a kamarádky ze statku Zuzana a Eliška Polákovi. I když se natáčelo uvnitř budovy, přirozené sluneční světlo prosvítající dovnitř bylo pro natáčení mnohem lepší, než jakékoliv reflektory. Při natáčení byla i spousta zábavy, když se vymýšlelo, kam jít, kde natáčet, zároveň mazlení se s jejich spoustou koček a velice mazlivého koně, který si v klipu také vysloužil své místo.

Klip: Pivečko - Olivie Žižková 2014

14. října 2014 v 2:35 | Angi Shy
Klip na lidovou píseň a dvojroli si tentokrát Olivie Žižková užila a zároveň si zde zahrál i její manžel Jan Žižka. Možnost si zahrát v klipu dostal i poblíž sedící návštěvník baru. Já tentokrát nebyla jen kameramanka a střihač, ale také jsem si poprvé vyzkoušela roli maskérky. Olivii jsem musela přelíčit na opilého muže, ale tak, aby bylo stále poznat, že je to Olivie. Jan líčení také neunikl, a to ani falešnému monoklu z obyčejných stínů.
Bar zde získal reklamu zdarma, ale přesto nás nevděčně pomluvili na jejich stránkách a slovně napadali Žižkovi den po zveřejnění klipu. Do tohoto baru už nikdy nevkročit.

Klip: Kam si skrývám svoje víťazstvá - Olivie Žižková 2014

14. října 2014 v 2:26 | Angi Shy
Klip natočen a vyroben ve dvou dnech, tentokrát si Olivie Žižková znovu osvěžila své gymnastické znalosti se svimi kamarádkami Lenkou Vasilevovou a Zdeňkou Šimonovskou.Pro mě jako kameramankou bylo největší zábavou natáčet Olivii a Lenku na bruslích. Aby byl pohyb kamery plynulý a pohyboval se vzájemně s nimi, mým nápadem bylo sedět v otevřeném kufru auta, které řídil Oliviin manžel Jan Žižka. Když není na kolejnici, musí se improvizovat :)

Klip: Čo o mně vieš - Olivie Žižková 2014

14. října 2014 v 2:17 | Angi Shy
Druhý klip s Olivií Žižkovou se odehrával na Boxing Show 2014 v Mostě, kde živě zpívala a já byla pověřena natočením klipu z živého zpěvu stejné písně. Plány Boxing Show nešly moc podle plánu, ale díky bohu alespoň klip tak nějak vyšel :)

Klip: Toulavý Valčík - Olivie Žižková 2014

14. října 2014 v 2:07 | Angi Shy
První klip ve spolupráci s herečkou a zpěvačkou Olivií Žižkovou. Prvně jsem si vyzkoušela roli kameramana a poté střihače, když jsem klip sestavovala dohromady. V klipu si také zahrál můj pes Fousek hlavní psí roli toulavého Valčíka. Jeho křížený vzhled a zvyk hrát smutného před kamerou se velice uplatnilo, a to natolik, že při nahrávání u popelnic nás oslovovali lidé, jestli jsme tam opravdu nalezli zatoulaného psa, a stejně tomu bylo, i po zveřejnění klipu. Klip sice potřeboval mnoho stabilizace a úprav, ale s praxí jde um.

Pixel avatar

14. října 2014 v 1:51 | Angi Shy
Tvorba 50x50px avataru v pixelové podobě není zrovna jednoduchá záležitost, poud člověk neví, jak s pixely naložit. Já ráda tvořím s pixely a v jeden moment jsem vytvořila asi 5 podobných avatarů v pixelové podobě a jednoduchou animací. Zde je jedna ukázka.

Narozeninové video

14. října 2014 v 1:36 | Angi Shy
Pro 14té narozeniny kamarádky Laffy Las Vegas jsem připravila jednoduchou dvouframovou animaci a zároveň nahrání jejího vzniku.

Západ slunce - barvení a stínování

14. října 2014 v 1:29 | Angi Shy
Tvorba na objednávku, která později zdobila i narozeninový dort v podobě jedlého papíru. Dle objednávky si zákazník vyžádal i video ze zákulisí, tedy nahrání postupu, jak tvorba vznikla.
Laffy © ToonyDream
Yakko Warner © Warner Bros.

The Mary song

14. října 2014 v 1:25 | Angi Shy
Můj menší projekt pro mou kamarádku Mary. Projekt měl jít lehce, ale nakonec byl plný komplikací, čekání a zklamání. Text písně byl napsán mnou v jednom komixu. Melodii měl složit kamarád z jiné země, ale jak jsem po letech zjistila, melodie je prý vykradená z jiného songu (bohužel nevím kterého). Zpěv patřil kamarádce, na kterou nebyl spoleh, tvrdila, že umí zpívat, nakonec zpívat neuměla, neuměla se třefit ani do rytmu písně. Bohužel jsem ale neměla navybranou, než to nějak zkloubit a dodělat alespoň dobrou kresbu a animaci :( Snad někdy v budoucnu budu mít možnost celý zvuk předělat.
 
 

Reklama

↓TRANSLATE WITH GOOGLE